Skip to Content

2016-2017 Cohorts

Freshmen

  • Julia Atayde (LSA Undeclared)
  • Tiana Brandon (LSA Undeclared)
  • Steven Burres (LSA Undeclared)
  • Kala Coston (LSA Undeclared)
  • Manali Desai (Engineering)
  • Eric Donarski (Biophysics)
  • Tara Dorje (LSA Undeclared)
  • Kingsley Enechukwu (LSA Undeclared)
  • Nando Felten (LSA Undeclared)
  • Sophia Friedman (LSA Undeclared)
  • Angelica Galvan (Engineering)
  • Jaylene Gutierrez (LSA Undeclared)
  • Mya Harris (LSA Undeclared)
  • Lauren Hirsh (LSA Undeclared)
  • Daria Hurley (LSA Undeclared)
  • Chyanne Laldee (LSA Undeclared)
  • Taylor Lind (LSA Undeclared)
  • Taylor Luthe (LSA Undeclared)
  • Courtney Mellios (LSA Undeclared)
  • James Morrison (LSA Undeclared)
  • Joshua Nichols (International Studies)
  • Mylan Phelps (Engineering)
  • Isabella Rios (LSA Undeclared)
  • Austin Sorlien (LSA Undeclared)
  • Molly Sproul (LSA Undeclared)
  • Elizabeth Stolze (LSA Undeclared)
  • Carlena Toombs (LSA Undeclared)

Sophomores

  • Leannjosh Abad (LSA Undeclared)
  • Oluwatosin Adeyemi (LSA Undeclared)
  • Ashlei Anderson (Political Science)
  • Nur Syafiqah Binti Adam Malik (Mathematics)
  • Brandon Bond (LSA Undeclared)
  • John Channey (LSA Undeclared)
  • Vinita Chaudhary (LSA Undeclared)
  • Orion Cleaver (LSA Undeclared)
  • Mackenzie Cole (LSA Undeclared)
  • Destiny Copeland (LSA Undeclared)
  • Elise Ellsworth (LSA Undeclared)
  • Sara Farooqui (LSA Undeclared)
  • Julia Ford (LSA Undeclared)
  • Christopher French (LSA Undeclared)
  • Maximillian Garcia (LSA Undeclared)
  • Jaleesa Garner (LSA Undeclared)
  • Breanna Giland (Psychology)
  • Frank Guzman (LSA Undeclared)
  • Mya Haynes (Sociology)
  • Kaitlyn Heiss (LSA Undeclared)
  • Karan Higdon Jr (LSA Undeclared)
  • Grayson Hoffman (LSA Undeclared)
  • Sarah Jacob (LSA Undeclared)
  • Alisha Jennings-Olowosuko (Business)
  • Sharice Jones (LSA Undeclared)
  • Carly Kahan (LSA Undeclared)
  • Adam Keefer (LSA Undeclared)
  • Natasa Krstevski (LSA Undeclared)
  • Caleb Lee (LSA Undeclared)
  • Rachel Levine (LSA Undeclared)
  • Kevin Liu (LSA Undeclared)
  • Rawan Mandwee (LSA Undeclared)
  • Alexandra Mangus (Women’s Studies)
  • Jazmine Mercado (Political Science)
  • Jules Merringer (LSA Undeclared)
  • Katelyn Meyer (LSA Undeclared)
  • Adarash Mishra (Computer Engineering)
  • Katya Obrez (Economics)
  • Caroline Owens (Industrial and Operations Engineering)
  • Amy Saslekova (International Studies)
  • Kylie Schmidt (LSA Undeclared)
  • Davon Shackleford (General Studies BGS)
  • Andrew Shaw (LSA Undeclared)
  • Rebecca Sinha (LSA Undeclared)
  • Alyssa Sutanto (LSA Undeclared)
  • Elias Tavarez (LSA Undeclared)
  • Zachary Tingley (Political Science)
  • Jenna Varcak (LSA Undeclared)
  • Stephanie Waldrop (LSA Undeclared)
  • Jillian Winfrey (Business Admnistration)
  • Brianne Yeskey (Anthropology)
  • Ella Zhang (LSA Undeclared)

Juniors

  • Zi A (LSA Undeclared)
  • Jesse Adler (Neuroscience)
  • Bradley Baum (LSA Undeclared)
  • Hana Bezark (LSA Undeclared)
  • Zainab Bhindarwala (Philosophy)
  • Hannah Buck (English)
  • Victoria Bullock (LSA Undeclared)
  • Paul Burt (Philosophy, Politics, and Economics)
  • Bria Bush (LSA Undeclared)
  • John Chambliss (LSA Undeclared)
  • Ariana Cribbs (Sociology)
  • Kenneth Daniel Jr (LSA Undeclared)
  • Anthony Davis Jr (LSA Undeclared)
  • Vianney Flores (Sociology)
  • Charlene Franke (Business)
  • Ben Freiband (Computer Science)
  • Maxwell Frenkel (Business)
  • Lisa Garcia (International Studies)
  • Adriana Goodloe (LSA Undeclared)
  • Nathan Gupta (Computer Science and Data Science)
  • Jose Guzman (Sociology)
  • Sarah Hall (Environment)
  • Adriana Hassan (Business Administration)
  • Austin Hatch (Organizational Studies)
  • Rheanna Henney (LSA Undeclared)
  • Kelly Hong (LSA Undeclared)
  • Kyra Hudson (LSA Undeclared)
  • Tiffany Huynh (LSA Undeclared)
  • Michael Kalmus (Industrial and Operations Engineering)
  • Hyeji Kim (International Studies and Political Science)
  • Elizabeth Kruse (Biopsychology, Cognition, and Neuroscience)
  • Soledad Martinez (Sociology and Women’s Studies)
  • Ariana McCowin (Psychology)
  • Melissa McCurry (LSA Undeclared)
  • Sarah McNair-Wilson (Mathematics)
  • Raeruth Oleshansky (Sociology)
  • Ashley Olney (American Culture and Screen Arts and Culture)
  • Leo Petrowski (LSA Undeclared)
  • Jaikishan Prasad (Environment)
  • Rachel Prell (Industrial and Operations Engineering)
  • Christopher Pumford (Political Science)
  • Aditi Ramaswamy (History)
  • Shane Reed (Economics)
  • Jonathan Rubenstein (Organizational Studies)
  • Emily Schwartz (Sociology)
  • Jessica Selzer (History)
  • Devon Shalom (LSA Undeclared)
  • Sophia Sherry (LSA Undeclared)
  • Melissa Shiner (Psychology)
  • Veyd Shringarpure (Industrial and Operational Engineering)
  • Adam Silverman (LSA Undeclared)
  • Renee Soulliere (Earth and Environmental Science)
  • Jessica St. George (LSA Undeclared)
  • Destiny Stewart (Biopsychology, Cognitive Studies and Neuroscience)
  • David Talbot (Computer Science)
  • Luna Terauchi (Psychology)
  • Ashley Tjhung (LSA Undeclared)
  • Julia Triezenberg (American Culture)
  • Vicenta Vargas (LSA Undeclared)
  • Jake Vojcek (Political Science)
  • Roen Wheeler (LSA Undeclared)
  • Pierra White (LSA Undeclared)
  • Alex Wilf (Computer Science)

Seniors

  • Alyiah Al-Bonijim (International Studies and Middle East and North African Studies)
  • Tinal Alkhersan (International Studies and Arab and Muslim Studies)
  • Riley Angarella (Communication Studies)
  • Brandylyn Bennett (Spanish)
  • McKenna Bidelman (Sociology)
  • Sarah Birkbeck (Organizational Studies)
  • Renisha Bishop (Sociology)
  • Connor Borrego (Political Science)
  • Alexander Brewster (Chemical Engineering)
  • Andie Bulbin (Biopsychology, Cognition, and Neuroscience)
  • Katharine Casselton (Industrial & Operations Engineering)
  • Annie Chen (Economics and Psychology)
  • Nina Chen (Business)
  • Daphne Cheng (Biopsychology, Cognition, and Neuroscience and Biomolecular Science)
  • Sanjee Choudhuri (Electrical Engineering)
  • Mark Dovich (LSA Undeclared)
  • Alexjandria Edwards (Political Science)
  • Shavon Edwards (Political Science)
  • Briana Feng (Business)
  • Matthew Fidel (Public Policy)
  • Sarah Fisher (International Studies)
  • Geoffrey Gamm (Public Policy)
  • Sahibdeep Gill (LSA Undeclared)
  • Ashley Gomez (Biopsychology, Cognition, and Neuroscience)
  • Brent Graham (French and Political Science)
  • Stephanie Gusching (Public Policy)
  • Jalal Haidar (Biopsychology, Cognition, and Neuroscience)
  • Megan Harkema (Nuclear Engineering and Radiological Sciences)
  • Westley Hoffman (LSA Undeclared)
  • Roderick Hopkins III (Biopsychology, Cognition, and Neuroscience)
  • Naveen Jasti (LSA Undeclared)
  • Nadine Jawad (Public Policy)
  • Kiley Judge (LSA Undeclared)
  • Megan Knittel (Anthropology and Biopsychology, Cognition, and Neuroscience)
  • Allison Kohl (Communications and Spanish)
  • Tyler Laredo (Computer Science)
  • Michele Lucas-Narcisse (International Studies)
  • Teyariana Marshall-Broaden (English and Psychology)
  • Nicole McAlvanah (Organizational Studies and Psychology)
  • Margarett McBride (Biopsychology, Cognition, and Neuroscience)
  • Gregory McMurthy Jr (LSA Undeclared)
  • Julia Menzel-Smith (Biopsychology, Cognition, and Neuroscience)
  • Logan Meyer (Information)
  • Elizabeth Michaelson (Earth and Environmental Sciences)
  • Francine Moriguchi (Microbiology)
  • Nicholas Morris (Computer Science)
  • David Nguyen (Information)
  • Tonela Qyli (Biochemistry)
  • Lorraine Rasmussen (Information)
  • Stephanie Robinson (Sociology)
  • Jessica Sanchez (Data Science)
  • Dana Shin (Psychology)
  • Margaret Shope (Interdisciplinary Physics)
  • IIan Siegel (Public Policy)
  • Brandon Simon (International Studies)
  • Melissa Smith (Psychology)
  • Naomi Smith (Political Science)
  • Robert Stefanski Jr. (English)
  • Ashley Tanksley (Biopsychology, Cognitive Studies and Neuroscience)
  • Julia Timko (Theatre)
  • Danielle Tondreau (Philosophy)
  • Casey VanderWeide (Political Science)
  • Bryant Vergara (Computer Science)
  • David Wan (Psychology)
  • Kathryn Warbel (Public Policy)
  • Nathaniel Ward (Economics)
  • Ella Webb (Public Policy)
  • Hadiya Williams (AfroAmerican and African Studies/ Political Science)
  • Sarah Wood (Business Administration)
  • Kevin Yanos (Mechanical Engineering)
  • Megan Yasuda (Communication)