Skip to Content

2015-2016 Fellows

Freshmen

  • Kortez Brinson (LSA Undeclared)
  • Marjan Dresaj (LSA Undeclared)
  • Chelsey Foster (LSA Undeclared)
  • Audrey Gilmour (LSA Undeclared)
  • Nitya Gupta (LSA Undeclared)
  • Ethan Hopper (LSA Undeclared)
  • Tiana Huang (LSA Undeclared)
  • DeAnna Hunt (LSA Undeclared)
  • Charles Jones III (LSA Undeclared)
  • Ayesha Khanam (LSA Undeclared)
  • Coty Knight (LSA Undeclared)
  • Linh Le (LSA Undeclared)
  • Jesse Love (LSA Undeclared)
  • Jack Lucci (LSA Undeclared)
  • Christopher Mayer (LSA Undeclared)
  • Noah McNeal (LSA Undeclared)
  • Rachel Menge (Engineering)
  • Sydney Owens (LSA Undeclared)
  • Brandon Pope (LSA Undeclared)
  • Zoha Qureshi (LSA Undeclared)
  • Aries Rutledge (LSA Undeclared)
  • Jordan Schenker (LSA Undeclared)
  • Ivori Smith (LSA Undeclared)
  • Amanda Smith (LSA Undeclared)
  • Chelsie Thompson (LSA Undeclared)
  • Breanna Varner (LSA Undeclared)
  • Nia Willis (LSA Undeclared)

Sophomores

  • Isra Abdo (Art and Design)
  • Rachel Beglin (Environment)
  • Elisabeth Benham (LSA Undeclared)
  • Brent Burrows (LSA Undeclared)
  • Rachel Byrd (LSA Undeclared)
  • Vineet Chandra (Economics)
  • Rowan Conybeare (LSA Undeclared)
  • Emily Damstetter (LSA Undeclared)
  • Melissa Deneau (International Studies)
  • Sheng Dong (LSA Undeclared)
  • Damaris Doss (LSA Undeclared)
  • Emma Doud (LSA Undeclared)
  • Jacob Edelman (History)
  • Morgan Ginter (International Studies and Romance Languages)
  • Madeleine Glew (Movement Science)
  • Terrence Green (LSA Undeclared)
  • Allie Harris (Business)
  • Luke Higgins (Biomolecular Science)
  • Lindsay Hiser (LSA Undeclared)
  • Selena Joarder (LSA Undeclared)
  • Erin Johnson (Business)
  • Yeabsera Kebede (Computer Engineering)
  • Collin Kelly (LSA Undeclared)
  • So Jung Kim (Political Science)
  • Emily Kobetis (LSA Undeclared)
  • Andrea Kopitz (LSA Undeclared)
  • Elizabeth Ladwig (LSA Undeclared)
  • Allison Lang (International Studies, Political Science, and Spanish)
  • Gabriel Lerner (LSA Undeclared)
  • Aron Liebig (Sport Management)
  • Logan Light (LSA Undeclared)
  • Jiachang Liu (Physics and Mathematics)
  • Kate Marciniak (LSA Undeclared)
  • Anthony Martone (LSA Undeclared)
  • Andrew Mei (Business)
  • Jonathan Moon (LSA Undeclared)
  • Sabrina Mui (Business)
  • Patrick Mullan-Koufopoulos (LSA Undeclared)
  • Michael Palazzolo (Business)
  • Jeremy Parks (History and American Culture)
  • Emma Patterson (LSA Undeclared)
  • Olivia Pillari (LSA Undeclared)
  • Michael Ragnone (LSA Undeclared)
  • Akash Ramanujam (Economics)
  • Shalini Rao (International Studies)
  • Darian Razdar (LSA Undeclared)
  • Elana Rosenthal (LSA Undeclared)
  • Steven Schmatz (Computer Science and Engineering)
  • Riley Shapiro (LSA Undeclared)
  • Anna Silver (Environment)
  • Keith Sims (LSA Undeclared)
  • Julia Snider (LSA Undeclared)
  • Sarah Starr (Business)
  • Keerthana Sundar (Public Policy)
  • Shamiya Tolbert (LSA Undeclared)
  • George Xu (Business)

Juniors

  • Antara Afrin (Biomolecular Science)
  • Joe Ambrose (Public Policy)
  • Arianna Brito (LSA Undeclared)
  • Laura Brodkin (Public Policy)
  • Arianna Carley (Mechanical Engineering)
  • Max Carrillo-Ostrow (German and Philosophy, Politics, and Economics (PPE))
  • Mara Chaben (International Studies)
  • Elaine Chen (Organizational Studies and Economics)
  • Eunjoo (Emily) Cho (Psychology)
  • Emily Cohn (Sociology)
  • Sarah Court (International Studies)
  • Carson Covell (Computer Science)
  • Alex Cox (Neuroscience)
  • Charlotte Cuddy (Organizational Studies)
  • Sara Dagher (Public Policy)
  • Rob Dickinson (Public Policy)
  • Gabrielle Dompierre (Organizational Studies and Economics)
  • Jesse Dorbian (Organizational Studies)
  • Nitikorn Dornjandaeng (Economics)
  • Snehanjani Edupuganti (Psychology)
  • Shoham Geva (Political Science)
  • Amaanat Gill (Movement Science)
  • Justin Gordon (LSA Undeclared)
  • Azba Gurm (Computer Science)
  • James Hendrickson (Public Policy)
  • Nicole Khamis (LSA Undeclared)
  • Ajay Kolli (Organizational Studies and Cellular and Molecular Biology)
  • Erin Lashbrook (English)
  • Kristina Ljucovic (Neuroscience)
  • Greg Lobel (Political Science)
  • Morgan Meyer (History and Organizational Studies)
  • Kathryn Murphy (Sociology)
  • Laura Murphy (Mechanical Engineering and Spanish)
  • Dylan Nelson (Ecology and Evolutionary Biology (EEB) and History)
  • Victoria Noble (Public Policy)
  • Madeline Parkinson (Organizational Studies and Biopsychology , Cognition and Neuroscience)
  • Brianne Recker (International Studies and Spanish)
  • Victoria Rilett (Organizational Studies)
  • Maddie Rose (Public Policy)
  • Dominic Russel (Data Science)
  • Harry Singer (General Studies)
  • Graham Steffens (Public Policy)
  • Claire Taigman (Public Policy)
  • Sydney Tucker (Organizational Studies)
  • Pavithra Vetriselvan (LSA Undeclared)
  • Jennifer Wang (Neuroscience)
  • Taylor Wiliams (Organizational Studies)
  • Alexis Wilson (LSA Undeclared)

Seniors

  • Zachary Beck (English and French)
  • Anna Chen (Biopsychology, Cognition, and Neuroscience and Ecology and Evolutionary Biology)
  • Annie Chen (Economics )
  • Michael Chrzan (Mathematics)
  • Sushmitha Diraviam (Neuroscience)
  • Amanda Grayson (Information)
  • Jonathan Hasper (Spanish and Psychology)
  • Jeffrey Hewlett (Biomolecular Science)
  • Ejona Korcari (Neuroscience)
  • Sidney Krandall (Art and Design)
  • Nate Macanian (Biopsychology, Cognition, and Neuroscience)
  • Robin Mehta (Computer Science)
  • Lawrielle West (English)